YÜKLENİYOR

AMBALAJ ÜRETİM PROGRAMI

Genel Özellikleri

Genel Özellikler

Kısa Tanıtım Videomuzu İzleyin

True ERP, Üretim yapan işletmelere özel kolay ve basit kullanımlı çözümler sunar.

Stok, Maliyet, Numune, Teklif, Sipariş, Planlama, Satın Alma, Depo, Üretim Takibi, Muhasebe ve Finans süreçlerinizi kolaylıkla takip edebilir, üretiminizi, satışlarınızı ve muhasebenizi kontrol altına alabilirsiniz.

PROGRAM DETAYLARI

1

True ERP ’de her kullanıcının kendine ait bir kullanıcı adı ve şifresi vardır. Ve sadece ona tanımlanan yetkiler dahilinde programdaki bölümlere müdahale edebilir ve görüntüleyebilir.

Video da izle

2

5 farklı dil ve Alfabe desteği sayesinde farklı ülkelerde yer alan şubelerinizi ya da personellerinizi kolaylıkla programa dahil edebilirsiniz.

Video da izle

3

Tüm ekranlarında yer alan başlık adlarını dilediğiniz gibi değiştirebilir, işletmeniz ve bulunduğunuz sektöre göre, özel tanımlar oluşturabilirsiniz. Sadece başlık adlarını değil, kayıt kutucuklarını da ister metin, ister çoktan seçmeli, isterseniz de seçenek işaretlemeli olarak değiştirebilirsiniz.

Video da izle

4

Tüm form ekranlarında istediğiniz kadar yazdırma özelliği ekleyebilir, bu yazdırma belgelerinin tasarımlarını işletmenizin ihtiyaçlarına göre düzenleyebilirsiniz. Programınızı işletmenizin ihtiyaçlarına göre şekillendirebilmek artık sizin elinizde.

Video da izle

5

Outlook’a entegre olarak çalışabilen True ERP ile, oluşturduğunuz tüm yazdırma belgelerini tek tuşta e-mail olarak gönderebilirsiniz. O; belgeyi pdf’e dönüştürerek mailinize ataçlayacak, İlgili mail adresini, konu ve açıklamayı otomatik dolduracaktır.

Video da izle

6

True ERP ‘de arama yapmakta çok kolay. Her ekranda bulunan kolay arama butonu sayesinde hatırladığınız kelimeleri yazmanız yeterli. O sizi, aradığınız kayıtlara kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacaktır. Listelerde bulunan kayıtları kullanıcılarınız kendilerine özel, filtreleyebilir, sürükle bırak özelliği ile gruplandırabilir.

Video da izle

7

True ERP ’nin kısa yolları sayesinde işlem yapmakta olduğunuz ekranlardan hiç çıkmadan kayıt yapmak istediğiniz ekranlara hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu özellik daha hızlı sürede, vakit kaybetmeden işlem yapmanıza kolaylık sağlayacaktır.

Video da izle

8

Bir ERP ’nin temel amacı tüm bilgilerin ortak bir noktada toplanması. Peki, bu bilgilerden ilgili kullanıcıların haberdar olması? Yapay zekâsı sayesinde True ERP kullanıcıların görevlerini; program üzerinden, e-mail yoluyla hatta cep telefonlarına otomatik bildirecek, “bilgim yoktu” bahanelerini tümden ortadan kaldıracaktır.

Video da izle

9

Siparişlerinizin teslim tarihleri yaklaştıkça sorumlu kişilere haberdar ederek işlerin hızlanmasını sağlayacaktır. Esnek yapısı sayesinde bu bildirimleri işletmenize ve ekibinize özel dilediğiniz gibi kurgulayabilirsiniz.

Video da izle

10

Dünyanın neresinde olursanız olun True ERP ‘nin internet üzerinden kullanılabilme özelliği sayesinde, ister kişisel bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan işletme kayıtlarınızı görüntüleyebilir uzaktan iş takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Video da izle

11

Sık kullandığınız modülleri bir araya toplayarak kendi menülerinizi oluşturun programınızı kişiselleştirin.

Video da izle

12

True ERP ’de stok takibi yapmak çok basit. Hammadde, Yarı Mamul ve Ürün Stoklarınızı tanımlayabilir, ürünlerinize ait reçete girişlerini yapabilirsiniz. O, size bu sayede üretim yapabilmek için ne kadar hammadde gerekli olduğunu otomatik raporlayacaktır.

Video da izle

13

Tüm stoklarınızı barkotlayabilirsiniz. Depolarınıza giriş ve çıkışları barkod okutarak gerçekleştirebilirsiniz. Stoklarınız; sizin belirleyeceğiniz, minimum miktar seviyesinin altına düştüğünde, True ERP sizi otomatik uyaracaktır.

Video da izle

14

True ERP ’nin varyant özelliği sayesinde, stok kartı kalabalığının önüne kolayca geçebilirsiniz. Programda bulunan Ağaç yapısı ile, aynı stok kartına ait yüzlerce renkte veya varyasyonda kart tanımlamaktan ve takip etmeye çalışmaktan kurtulmuş olacaksınız.

Video da izle

15

Tanımlı stok kartlarına ve varyantlarına özel resim ekleyebilirsiniz, Hatta dilerseniz bu resimleri bilgisayara kopyalayıp, sonrasında tek tek aramayla uğraşmak yerine “Resim Çek” özelliği sayesinde bilgisayarınıza bağlı kamera ile anında fotoğraflayabilirsiniz.

Video da izle

16

Stoklara eklenen resimlerin üzerinde işaretlemeler yaparak detaylı notlar ekleyebilirsiniz. Böylelikle üründe dikkat edilmesi gereken noktaları tarif etmeye çalışmak yerine, o noktaya dikkat çekerek vurgulayabileceksiniz.

Video da izle

17

True ERP ’de her kayıt sizin dijital klasörünüz olacak. Dosya ekleri özelliği sayesinde müşteriden gelen bir pdf dosyasını, bilgisayarda kayıtlı bir excel dosyasını ya da firmalar ile yaptığınız yazışmalara ait mail dosyalarını, her türlü evrakı programın içerisine ekleyebilirsiniz.

Video da izle

18

Her varyanta özel reçete, rota ve maliyet girişleri sayesinde ürünlerinizin üretimlerini, duruma göre esnek hale getirebilirsiniz.

Video da izle

19

Bir ürüne dilediğiniz kadar maliyet çalışabilirsiniz. Her gün merkez bankasından indirdiği kurlar sayesinde dövizli işlem yapabilecek, işletme giderlerinizi otomatik hesaplayarak müşterilerinize en doğru fiyatı en hızlı sürede sunabileceksiniz.Yüzlerce ürüne tek bir tuşla fiyat çalışması yapabilirsiniz.

Video da izle

20

Görüştüğünüz her müşteri adayını kayda alabilirsiniz. Olabilecek satış fırsatlarınızı ajandanıza yazıp unutmak yerine True ERP ’ye kaydedin, O size zamanı geldiğinde otomatik olarak hatırlatacaktır

Video da izle

21

İstediğiniz dilde teklif verebilir, vermiş olduğunuz teklifleri Outlook ’tan mail gönderebilirsiniz. Zamanı geldiğinde bu teklifleri tek tuşla siparişe dönüştürebilirsiniz.

Video da izle

22

Bir ürüne ait dilediğiniz kadar numune çalışması gerçekleştirebilirsiniz. Numuneleriniz müşterileriniz tarafından onaylanana kadar geçen süreci kayıt altına alacak, siparişe dönüşmeyen numuneleri kolaylıkla tespit edebileceksiniz.

Video da izle

23

Siparişlerinizi ister miktar olarak isterseniz de ürün bazında ölçüleri ile giriş gerçekleştirebilirsiniz.

Video da izle

24

Siparişlerinizi planlayabilirsiniz. İster üretin, ister üretmeden tedarik ederek satın, ister stokunuzdan rezerve edin, isterseniz deponuzdan direkt olarak satış yapın. Ve tüm bunları tek bir tuşta gerçekleştirin. True ERP tüm bu olasılıkları sizin için çoktan düşünmüş durumda.

Video da izle

25

Siparişleriniz de kullanıcılarınızı, satın alma, tedarik ve üretim işlemleri başlamadan önce Yönetici onayı özelliği ile kısıtlayabilirsiniz. Kullanıcılarınız yöneticiden onay almadan işlem gerçekleştiremeyecek, ancak onay geldikten sonra işleme başlayabilecekler. Böylelikle hatalı işlemlerin önüne öncesinde geçmiş olacaksınız.

Video da izle

26

Bir veya birden fazla siparişe aynı anda üretim emri oluşturabilir, hatta stokunuza üretmek için sipariş olmadan da üretim yapabilirsiniz.

Video da izle

27

Üretimleriniz için tedarik planlaması gerçekleştirebilirsiniz. Üretimlerinizi seçin, o gerekli olan ihtiyaçları reçeteden hesaplayarak otomatik olarak karşınıza getirecektir.

Video da izle

28

Esnek yapısı sayesinde reçeteden hesaplanarak gelen hammaddeleri, tedarik planlama sırasında muadilleri ile değiştirebilirsiniz.

Video da izle

29

Tedarik planlaması yaptığınızda, hammadde stoklarını depodaki miktarları ile karşılaştıracak eksik kadarını size listeler halinde sunacaktır.

Video da izle

30

Ekrandan hiç çıkmadan ihtiyacınız kadarını stoktan kullanabilir, olmayanı ise yine aynı ekrandan satın alma yapabilirsiniz.

Video da izle

31

Satın alma siparişi oluşturmadan önce, tedarikçi firmalardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Teklif veren tedarikçiler, programa otomatik olarak kaydolacaktır. Size düşen sadece en iyi teklif verene satın alma siparişi oluşturmak.

Video da izle

32

İhtiyacınız olan hammaddeler deponuza geldi. Fakat ihtiyacınızdan biraz fazla gönderilmiş. Ya da fiyatı yanlış yazılmış? True ERP bu hataları otomatik tespit edip sizi bilgilendirecek ve depoya girişine ancak yönetici izni verildiği takdirde müsaade edecektir.

Video da izle

33

Alımını yapmış olduğunuz hammaddelere anında barkod çıkartabilirsiniz. True ERP’nin izlenebilirlik özelliği sayesinde ürettiğiniz bir üründe hata olduğunda; hangi hammadde de, hangi tedarikçiden gelen de veya hangi partide gelen de hata varsa bunu geriye dönük tespit edebileceksiniz

Video da izle

34

Fiyatı ve miktarı kontrol edilmiş bu alımlarınız, muhasebe programına kontrollü bir şekilde entegre olacaktır.

Video da izle

35

Üreteceğiniz ürün eğer bir makinede gerçekleşiyorsa; üretim gerçekleşecek makineleri ve o üründe kullanılması gereken kalıp ve yardımcı ekipmanları tanımlayabilirsiniz.

Video da izle

36

Fabrikanızda bulunan üretim hattınıza koyacağınız dokunmatik paneller ile üretimi anlık takip edebilirsiniz. Bu paneller üretim hattında çalışan personellerinizin kolaylıkla kullanabileceği, 1-2 tuştan ibaret basit ara yüzlerdir. Bu sayede hangi ürün hangi vardiyada hangi personel tarafından üretilmiş geriye dönük takibini sağlayabilirsiniz.

Video da izle

37

Üretim sırasında kullandığınız hammaddelerin depolardan düşümü, reçete miktarlarından hesaplayarak otomatik gerçekleşecektir. Dilerseniz de paneller ile, gerçekte kullanılan miktarı yazarak düşüm sağlatabilirsiniz.

Video da izle

38

Üretim gerçekleştiği sırada, oluşan kullanılabilir fireleri, programın geri dönüşüm özelliği ile stok takibini yaparak yeniden kullanabilirsiniz.

Video da izle

39

True ERP ’nin Kalite Kontrol modülü sayesinde; üretilecek ürüne ait kalite hassasiyetlerini tanımlayabilirsiniz. Ürettiğiniz ürünlerde belirli sıklıklarda kontroller yaparak, kalitenin artışını ve bunun sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Video da izle

40

Üretimleriniz; sürecini planladığınız sürelerin dışına çıkıldığında, sizi haberdar edecek ve aksayan işlerde önceden önlem almanızı sağlayacaktır.

Video da izle

41

Üretim bandındaki panellerden, müşterilerinizin ürün kodlarının yazılı olduğu, özel tasarlanmış etiketler otomatik çıkacaktır. Bu sayede ister el terminali ister barkod okuyucu ile okutarak kolaylıkla sevkiyat gerçekleştirebilirsiniz.

Video da izle

42

Sevkiyatlarınız, muhasebe ile entegre olacak, E-Fatura ya da E-Arşiv faturası kendiliğinden düzenlenmiş olacaktır

Video da izle

43

True ERP ‘nin özel raporlama özelliği sayesinde yapılan tüm bu işlemleri dilediğiniz gibi raporlayabilir, cep telefonunuzdan üretiminizi, satışlarınızı ve muhasebenizi en ince detayına kadar takip edebilirsiniz.

Video da izle

44

İşletme yönetimi zaten zor, gelin True ERP ile bu zorlu süreçleri kolaylaştırın.

Video da izle

İçerisinde Neler Var?

Muhasebe
Cari Yönetimi
Çek Senet
Yönetimi
Virman
İşlemleri
Duran Varlıklar
Yönetimi
e-Dönüşüm
Yöneticisi
Masraflar
Yönetimi
Standart ve Fiili
Maliyet
Satış
Yönetimi
Satınalma
Yönetimi
Stok
Yönetimi
İthalat ve İhracat
Yönetimi
Müşteri İlişkileri
Yönetimi
Sevkiyat
Planlama
Tedarikçi
Portalı
Ürün Ağaçları
Rotalar Yönetimi
Üretim
Takibi
Fason
Yönetimi
Malzeme İhtiyaç
Planlaması
Ürün
Sihirbazı
Kalite
Kontrol

daha yüzlerce özelliğe sahip True ERP yazılımı hakkında detaylı bilgi almak için ve programın demosu için

Demo Talebi