YÜKLENİYOR

İHTİYAÇ ANALİZİ

Sizi başarıya olduğu kadar, karmaşaya da sürükleyebilecek ERP projelerinde yol haritanız olmadan yola çıkmayın. Yazılım kriterlerini belirlemeden önce gerçek ihtiyaç ve beklentilerinizi saptayın, size uygun olmayan ERP yazılımlarıyla uğraşmayın.

True Bilişim İhtiyaç Analizi ve Hedef Belirleme hizmeti ile karmaşa yerine başarı, harcama yerine tasarruf, yüksek maliyet yerine verimli maliyet elde edin. Uzun süren projeler yerine hedefe tam zamanında ulaşan projeler gerçekleştirin.

Neler yapıyoruz?

Bu süreçte size bir yazılım şirketi değil, yönetim danışmanlığı şirketi gibi hizmet sunuyoruz. Deneyimli danışmanlarımız tarafından yapılan detaylı incelemeler sonrasında kapsamlı bir ihtiyaç analizi raporu oluşturuyoruz. Bu analiz ile ortaya çıkan amaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda, bu sonuçlara ulaşmak için yapılması gerekenleri belirliyoruz. Sizi adım adım başarıya ulaştıracak, her adımında yanınızda olacağımız bir yol haritası çiziyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanan yol haritası ile iyileştirilebilecek süreçleri belirliyor, bu iyileştirmelerin gerçekleştirilmesi için gereken çözümleri önererek kapsamlı bir projeye doğru adımlarla başlamanıza yardımcı oluyoruz. Bu hizmet sonucunda oluşan kurumunuz ve iş süreçlerinizle ilgili detaylı raporlarla, mevcut durumu iyi değerlendirerek, geleceğe dönük atılımlar yapmanıza katkıda bulunuyoruz.

İhtiyaç analizinizi inceledikten sonra ön analizimizi yapıyoruz. Size uygun çözümlerimizin demolarını sunup, beklentilerinize uygun çözümlerimizi projelendiriyoruz.

NASIL BAŞLARIM?

ERP sistemine geçiş yapmanız için nasıl bir yol izliyoruz
Hemen demo için randevu oluşturun

Online Randevu