YÜKLENİYOR

E-DÖNÜŞÜM ÇÖZÜMLERİ

E-DÖNÜŞÜM ÇÖZÜMLERİ

True ERP ve QNB E-finans güvencesiyle hazırlanan e-dönüşüm sürecini inceleyin

e-fatura avantajları

İş Akışı Oluşturma

Şirket içinde faturalarınızın dağılımına bağlı olarak belirleyeceğiniz kurallara göre, şirketinize gelen e-Faturaların otomatik olarak ilgili birimlere/kullanıcılara dağılmasını sağlayabilirsiniz

e-Fatura Şablonu Tasarlama Aracı

Fatura şablon XSLT dosyalarınızı QNB eFinans Portal üzerinden oluşturabileceğiniz gibi dışarıda oluşturduğunuz XSLT dosyalarını da QNB eFinans Portal'a yükleyebilirsiniz.

10 Yıl Saklama

Mükellefler, düzenledikleri ve aldıkları e-Faturaları, üzerindeki Mali Mühür veya elektronik imzayı da içerecek şekilde kanuni süreler dâhilinde saklamakla yükümlüdür. Kullanıcılar QNB eFinans ile çalışarak, 10 yıl saklama hizmetinin rahatlığını yaşamaktadır.

Bulut ve Mobil

İnterneti olan her yerden QNB eFinans Portal’a erişerek, bulut sistem ile çalışmanın ve saklama hizmetinin keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca QNB eFinans Mobil Uygulama ile her an her yerden faturalarınıza ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Rolleri Tanımlama

İhracat fatura Oluşturma, Fatura Düzenleme / Oluşturma, Fatura Gönderme, Giden Fatura Arşivi Görüntüleme gibi roller tanımlayabilirsiniz. Böylece kullanıcılar sadece tanımlı oldukları role göre işlem yapabilirler.

e-Posta Bildirimleri

Yeni e-Fatura geldiğinde, Gelen e-Faturaya sekiz gün içerisinde uygulama yanıtı gönderilmediğinde, Gönderilen e-Fatura ya da Uygulama Yanıtı alıcısına ulaşmadığında, Gönderilen e-Fatura reddedildiğinde, Onayınızda bekleyen bir fatura olması gibi durumlarda e-Posta bilgilendirmesi ayarlayarak takibinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Toplu İndirme, Yazdırma, Arşivleme

Toplu fatura indirme, yazdırma, arşivleme yapabilir, zaman kazanabilirsiniz.

Banka Güvencesi

Faturalarınızı 10 yıl QNB Finansbank güvencesinde bulunan sunucularda saklama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Raporlama

Farklı rapor seçenekleriyle, e-Fatura detay bilgileri tek tuşla excel raporuna dönüştürülebilmektedir.

e-arşiv avantajları

e-irsaliye avantajları

e-defter avantajları